HH070NA-02C

| Panel Model | HH070NA-02C |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HH070NA-02C Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 154.08×85.92 mm |
| Outline | 162.5×96.5 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | NT52001B, HX8664-B, EK73002A |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX HH070NA-02C.
INNOLUX HH070NA-02C are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX HH070NA-02C pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX HH070NA-02C or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX HH070NA-02C distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX HH070NA-02C are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX HH070NA-02C pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX HH070NA-02C or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX HH070NA-02C distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HH070NA-02C"
- INNOLUX HH070NA-02C
- HH070NA-02C datasheet
- HH070NA-02C image
- HH070NA-02C price
- HH070NA-02C distributor

