HLM8619-010200

| Panel Model | HLM8619-010200 |
|---|---|
| Panel Brand | Hosiden |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Panel Type | FSTN-LCD |
| HLM8619-010200 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Black/White (Negative), Transmissive |
| Active Area | 115.17×86.37 mm |
| Outline | 157.8×121.6 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 25:1 (Typ.) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 200/150 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 55 (Typ.)(CR≥1.4)(θ2+θ1) (L/R/U/D) |
| Frequency | 70Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (4-bit) , 14 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Hosiden HLM8619-010200.
Hosiden HLM8619-010200 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Hosiden HLM8619-010200 pdf datasheet or detailed specifications of the Hosiden HLM8619-010200 or other Hosiden LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Hosiden HLM8619-010200 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Hosiden HLM8619-010200 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Hosiden HLM8619-010200 pdf datasheet or detailed specifications of the Hosiden HLM8619-010200 or other Hosiden LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Hosiden HLM8619-010200 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HLM8619-010200"
- Hosiden HLM8619-010200
- HLM8619-010200 datasheet
- HLM8619-010200 image
- HLM8619-010200 price
- HLM8619-010200 distributor

