HSD013BPF1-D00

| Panel Model | HSD013BPF1-D00 |
|---|---|
| Panel Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.28 inch, 240×240 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HSD013BPF1-D00 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | HS-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 32.4×32.4 mm |
| Outline | 25.1×37.83×0.4 mm |
| Surface | Without Polarizer |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Response Time | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | COG Suggest ST7789H2 |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HannStar HSD013BPF1-D00.
HannStar HSD013BPF1-D00 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD013BPF1-D00 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD013BPF1-D00 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD013BPF1-D00 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HannStar HSD013BPF1-D00 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD013BPF1-D00 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD013BPF1-D00 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD013BPF1-D00 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HSD013BPF1-D00"
- HannStar HSD013BPF1-D00
- HSD013BPF1-D00 datasheet
- HSD013BPF1-D00 image
- HSD013BPF1-D00 price
- HSD013BPF1-D00 distributor

