HSD050FMW2-D00

| Panel Model | HSD050FMW2-D00 |
|---|---|
| Panel Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 540×960 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HSD050FMW2-D00 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS Pro, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 62.046×110.304 mm |
| Outline | 65.1×117.9×0.4 mm |
| Surface | Without Polarizer |
| Contrast Ratio | 700:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | COG Suggest NT35516, NT35517, HX8389-B, RM68190, OTM9608A, OTM9605A |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HannStar HSD050FMW2-D00.
HannStar HSD050FMW2-D00 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD050FMW2-D00 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD050FMW2-D00 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD050FMW2-D00 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HannStar HSD050FMW2-D00 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD050FMW2-D00 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD050FMW2-D00 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD050FMW2-D00 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HSD050FMW2-D00"
- HannStar HSD050FMW2-D00
- HSD050FMW2-D00 datasheet
- HSD050FMW2-D00 image
- HSD050FMW2-D00 price
- HSD050FMW2-D00 distributor
