HSD050I551-A00

| Panel Model | HSD050I551-A00 |
|---|---|
| Panel Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 320×234 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HSD050I551-A00 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 102.72×74.53 mm |
| Outline | 119.3×91.4×7.8 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | |
| Response Time | 5/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 60/60/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | TFT Specific Analog RGB , 30 pins |
| Input Voltage | 3/5/15/-10V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HannStar HSD050I551-A00.
HannStar HSD050I551-A00 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD050I551-A00 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD050I551-A00 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD050I551-A00 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HannStar HSD050I551-A00 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD050I551-A00 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD050I551-A00 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD050I551-A00 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HSD050I551-A00"
- HannStar HSD050I551-A00
- HSD050I551-A00 datasheet
- HSD050I551-A00 image
- HSD050I551-A00 price
- HSD050I551-A00 distributor
