HSD100IFW1-C01

| Panel Model | HSD100IFW1-C01 |
|---|---|
| Panel Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×600 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HSD100IFW1-C01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 220.416×129.15 mm |
| Outline | 235×145.8 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 47% |
| Response Time | 5/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 3S10P WLED Without Driver |
| Signal Interface | TTL (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Input Voltage | 3.3/9.48/15/-7V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HannStar HSD100IFW1-C01.
HannStar HSD100IFW1-C01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD100IFW1-C01 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD100IFW1-C01 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD100IFW1-C01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HannStar HSD100IFW1-C01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD100IFW1-C01 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD100IFW1-C01 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD100IFW1-C01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HSD100IFW1-C01"
- HannStar HSD100IFW1-C01
- HSD100IFW1-C01 datasheet
- HSD100IFW1-C01 image
- HSD100IFW1-C01 price
- HSD100IFW1-C01 distributor
