HSD100IFW1-E00

| Panel Model | HSD100IFW1-E00 |
|---|---|
| Panel Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×600 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HSD100IFW1-E00 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 220.416×129.15 mm |
| Outline | 235×145.8 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Lamp Type | WLED |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HannStar HSD100IFW1-E00.
HannStar HSD100IFW1-E00 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD100IFW1-E00 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD100IFW1-E00 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD100IFW1-E00 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HannStar HSD100IFW1-E00 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD100IFW1-E00 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD100IFW1-E00 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD100IFW1-E00 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HSD100IFW1-E00"
- HannStar HSD100IFW1-E00
- HSD100IFW1-E00 datasheet
- HSD100IFW1-E00 image
- HSD100IFW1-E00 price
- HSD100IFW1-E00 distributor

