HSD150PK18

| Panel Model | HSD150PK18 |
|---|---|
| Panel Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1400×1050 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HSD150PK18 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 304.5×228.375 mm |
| Outline | 317.3×242 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 65/65/45/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HannStar HSD150PK18.
HannStar HSD150PK18 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD150PK18 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD150PK18 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD150PK18 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HannStar HSD150PK18 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD150PK18 pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD150PK18 or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD150PK18 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HSD150PK18"
- HannStar HSD150PK18
- HSD150PK18 datasheet
- HSD150PK18 image
- HSD150PK18 price
- HSD150PK18 distributor

