HSD150PU14-A

| Panel Model | HSD150PU14-A |
|---|---|
| Panel Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1600×1200 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HSD150PU14-A Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Transmissive |
| Active Area | 304.8×228.6 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | CCFL |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HannStar HSD150PU14-A.
HannStar HSD150PU14-A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD150PU14-A pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD150PU14-A or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD150PU14-A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HannStar HSD150PU14-A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HannStar HSD150PU14-A pdf datasheet or detailed specifications of the HannStar HSD150PU14-A or other HannStar LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HannStar HSD150PU14-A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HSD150PU14-A"
- HannStar HSD150PU14-A
- HSD150PU14-A datasheet
- HSD150PU14-A image
- HSD150PU14-A price
- HSD150PU14-A distributor

