HTT30WQ3-D00

| Panel Model | HTT30WQ3-D00 |
|---|---|
| Panel Brand | HYDIS |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.0 inch, 240×400 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HTT30WQ3-D00 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 39.24×65.4 mm |
| Outline | 42.74×73.29 mm |
| Surface | Without Polarizer |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | 65/65/55/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | Suggest ILI9327, R61509V, R61517, R61521 |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HYDIS HTT30WQ3-D00.
HYDIS HTT30WQ3-D00 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HYDIS HTT30WQ3-D00 pdf datasheet or detailed specifications of the HYDIS HTT30WQ3-D00 or other HYDIS LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HYDIS HTT30WQ3-D00 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HYDIS HTT30WQ3-D00 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HYDIS HTT30WQ3-D00 pdf datasheet or detailed specifications of the HYDIS HTT30WQ3-D00 or other HYDIS LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HYDIS HTT30WQ3-D00 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HTT30WQ3-D00"
- HYDIS HTT30WQ3-D00
- HTT30WQ3-D00 datasheet
- HTT30WQ3-D00 image
- HTT30WQ3-D00 price
- HTT30WQ3-D00 distributor

