HTW-G320240B2
| Panel Model | HTW-G320240B2 |
|---|---|
| Panel Brand | Hantuway |
| Descrition | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Panel Type | STN-LCD |
| HTW-G320240B2 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Transmissive |
| Active Area | 115.17×86.37 mm |
| Outline | 160×104.7 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Lamp Type | Without Driver |
| Signal Interface | 8-bit 6080/8080 parallel , 20 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Hantuway HTW-G320240B2.
Hantuway HTW-G320240B2 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Hantuway HTW-G320240B2 pdf datasheet or detailed specifications of the Hantuway HTW-G320240B2 or other Hantuway LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Hantuway HTW-G320240B2 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Hantuway HTW-G320240B2 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Hantuway HTW-G320240B2 pdf datasheet or detailed specifications of the Hantuway HTW-G320240B2 or other Hantuway LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Hantuway HTW-G320240B2 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HTW-G320240B2"
- Hantuway HTW-G320240B2
- HTW-G320240B2 datasheet
- HTW-G320240B2 image
- HTW-G320240B2 price
- HTW-G320240B2 distributor
