IAUX14K

| Panel Model | IAUX14K |
|---|---|
| Panel Brand | IDTech |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1600×1200 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| IAUX14K Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 304.8×228.6 mm |
| Outline | 317.3×242×7.5 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 300:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 30/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of IDTech IAUX14K.
IDTech IAUX14K are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IDTech IAUX14K pdf datasheet or detailed specifications of the IDTech IAUX14K or other IDTech LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IDTech IAUX14K distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
IDTech IAUX14K are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IDTech IAUX14K pdf datasheet or detailed specifications of the IDTech IAUX14K or other IDTech LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IDTech IAUX14K distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "IAUX14K"
- IDTech IAUX14K
- IAUX14K datasheet
- IAUX14K image
- IAUX14K price
- IAUX14K distributor

