IROP018-010-0128064-W
| Panel Model | IROP018-010-0128064-W |
|---|---|
| Panel Brand | IRICO |
| Descrition | PM-OLED ,0.96 inch, 128×64 |
| Panel Type | PM-OLED |
| IROP018-010-0128064-W Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 21.74×10.86 mm |
| Outline | 26.4×19.7×1.36 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 2000 : 1 (Min.) |
| Display Colors | Mono(White) (1-bit) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | COG Built-in SEPS200A |
| Signal Interface | 8-bit 6800/8080 parallel, SPI, I²C , 31 pins |
| Input Voltage | 2.8/12.0V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of IRICO IROP018-010-0128064-W.
IRICO IROP018-010-0128064-W are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IRICO IROP018-010-0128064-W pdf datasheet or detailed specifications of the IRICO IROP018-010-0128064-W or other IRICO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IRICO IROP018-010-0128064-W distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
IRICO IROP018-010-0128064-W are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IRICO IROP018-010-0128064-W pdf datasheet or detailed specifications of the IRICO IROP018-010-0128064-W or other IRICO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IRICO IROP018-010-0128064-W distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "IROP018-010-0128064-W"
- IRICO IROP018-010-0128064-W
- IROP018-010-0128064-W datasheet
- IROP018-010-0128064-W image
- IROP018-010-0128064-W price
- IROP018-010-0128064-W distributor
