IROP032-011-0128036-W
| Panel Model | IROP032-011-0128036-W |
|---|---|
| Panel Brand | IRICO |
| Descrition | PM-OLED ,1.1 inch, 128×36 |
| Panel Type | PM-OLED |
| IROP032-011-0128036-W Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 26.86×7.54 mm |
| Outline | 31×14.3×1.1 mm |
| Surface | Without Polarizer |
| Contrast Ratio | 2000 : 1 (Min.) |
| Display Colors | Mono(White) (1-bit) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Driver IC | COG Built-in SPD0301 |
| Signal Interface | 8-bit 8080 parallel , 23 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of IRICO IROP032-011-0128036-W.
IRICO IROP032-011-0128036-W are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IRICO IROP032-011-0128036-W pdf datasheet or detailed specifications of the IRICO IROP032-011-0128036-W or other IRICO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IRICO IROP032-011-0128036-W distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
IRICO IROP032-011-0128036-W are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IRICO IROP032-011-0128036-W pdf datasheet or detailed specifications of the IRICO IROP032-011-0128036-W or other IRICO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IRICO IROP032-011-0128036-W distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "IROP032-011-0128036-W"
- IRICO IROP032-011-0128036-W
- IROP032-011-0128036-W datasheet
- IROP032-011-0128036-W image
- IROP032-011-0128036-W price
- IROP032-011-0128036-W distributor

