KCT150XG4BA-A09

| Panel Model | KCT150XG4BA-A09 |
|---|---|
| Panel Brand | Kyocera |
| Descrition | CSTN-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Type | CSTN-LCD |
| KCT150XG4BA-A09 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 304.128×228.096 mm |
| Outline | 355×261×19.5 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | Color |
| Response Time | 150/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 40/40/20/30 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Frequency | 120Hz |
| Lamp Type | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (8-bit) , 40 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Kyocera KCT150XG4BA-A09.
Kyocera KCT150XG4BA-A09 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Kyocera KCT150XG4BA-A09 pdf datasheet or detailed specifications of the Kyocera KCT150XG4BA-A09 or other Kyocera LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Kyocera KCT150XG4BA-A09 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Kyocera KCT150XG4BA-A09 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Kyocera KCT150XG4BA-A09 pdf datasheet or detailed specifications of the Kyocera KCT150XG4BA-A09 or other Kyocera LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Kyocera KCT150XG4BA-A09 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "KCT150XG4BA-A09"
- Kyocera KCT150XG4BA-A09
- KCT150XG4BA-A09 datasheet
- KCT150XG4BA-A09 image
- KCT150XG4BA-A09 price
- KCT150XG4BA-A09 distributor

