LM17SGFNZ06

| Panel Model | LM17SGFNZ06 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | CSTN-LCD ,1.7 inch, 128×141 |
| Panel Type | CSTN-LCD |
| LM17SGFNZ06 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Normally Black, Transflective |
| Active Area | 28.788×31.705 mm |
| Outline | 38.6×54.3 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 15:1 (Typ.)(Transmissive) 12:1 (Typ.)(Reflective) |
| Display Colors | Color |
| Response Time | 220/110 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 45/45/35/35 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 1S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU , 24 pins |
| Input Voltage | 2.9V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LM17SGFNZ06.
SHARP LM17SGFNZ06 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LM17SGFNZ06 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LM17SGFNZ06 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LM17SGFNZ06 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LM17SGFNZ06 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LM17SGFNZ06 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LM17SGFNZ06 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LM17SGFNZ06 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM17SGFNZ06"
- SHARP LM17SGFNZ06
- LM17SGFNZ06 datasheet
- LM17SGFNZ06 image
- LM17SGFNZ06 price
- LM17SGFNZ06 distributor

