L5F30706P00

| Panel Model | L5F30706P00 |
|---|---|
| Panel Brand | Epson |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.6 inch, 240×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| L5F30706P00 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Transmissive |
| Active Area | 39.6×52.8 mm |
| Outline | 47.2×63.9 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K , CIE1931 55% |
| Response Time | |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 5S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU , 31 pins |
| Input Voltage | 2.9/1.8V (Typ.)(VDD/VDDI) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Epson L5F30706P00.
Epson L5F30706P00 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Epson L5F30706P00 pdf datasheet or detailed specifications of the Epson L5F30706P00 or other Epson LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Epson L5F30706P00 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Epson L5F30706P00 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Epson L5F30706P00 pdf datasheet or detailed specifications of the Epson L5F30706P00 or other Epson LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Epson L5F30706P00 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "L5F30706P00"
- Epson L5F30706P00
- L5F30706P00 datasheet
- L5F30706P00 image
- L5F30706P00 price
- L5F30706P00 distributor

