LA123WF1-SL01

| Panel Model | LA123WF1-SL01 |
|---|---|
| Panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.3 inch, 1920×720 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LA123WF1-SL01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 292.032×109.512 mm |
| Outline | 310×128×20.6 mm |
| Surface | Hard coating |
| Contrast Ratio | 900:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 86% |
| Response Time | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 11S3P WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 110 pins |
| Input Voltage | 3.3/13.0V (Typ.)(VCC/VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG Display LA123WF1-SL01.
LG Display LA123WF1-SL01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LA123WF1-SL01 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LA123WF1-SL01 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LA123WF1-SL01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG Display LA123WF1-SL01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LA123WF1-SL01 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LA123WF1-SL01 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LA123WF1-SL01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LA123WF1-SL01"
- LG Display LA123WF1-SL01
- LA123WF1-SL01 datasheet
- LA123WF1-SL01 image
- LA123WF1-SL01 price
- LA123WF1-SL01 distributor
