TX54D11VC0CAB

| Panel Model | TX54D11VC0CAB |
|---|---|
| Panel Brand | JDI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.3 inch, 1600×1200 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TX54D11VC0CAB Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 432×324 mm |
| Outline | 460.6×362 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Lamp Type | 6 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of JDI TX54D11VC0CAB.
JDI TX54D11VC0CAB are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the JDI TX54D11VC0CAB pdf datasheet or detailed specifications of the JDI TX54D11VC0CAB or other JDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from JDI TX54D11VC0CAB distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
JDI TX54D11VC0CAB are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the JDI TX54D11VC0CAB pdf datasheet or detailed specifications of the JDI TX54D11VC0CAB or other JDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from JDI TX54D11VC0CAB distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TX54D11VC0CAB"
- JDI TX54D11VC0CAB
- TX54D11VC0CAB datasheet
- TX54D11VC0CAB image
- TX54D11VC0CAB price
- TX54D11VC0CAB distributor
