LD050LF1L01

| Panel Model | LD050LF1L01 |
|---|---|
| Panel Brand | PANDA |
| Descrition | IGZO TFT-LCD ,5.0 inch, 1080×1920 |
| Panel Type | IGZO TFT-LCD |
| LD050LF1L01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 61.884×110.016 mm |
| Outline | 63.88×116.25 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 45 (Max.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | COG Built-in NT35532 |
| Input Voltage | 1.8/5.5/-5.5V (Typ.)(VDDI/VSP/VSN) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PANDA LD050LF1L01.
PANDA LD050LF1L01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PANDA LD050LF1L01 pdf datasheet or detailed specifications of the PANDA LD050LF1L01 or other PANDA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PANDA LD050LF1L01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PANDA LD050LF1L01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PANDA LD050LF1L01 pdf datasheet or detailed specifications of the PANDA LD050LF1L01 or other PANDA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PANDA LD050LF1L01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LD050LF1L01"
- PANDA LD050LF1L01
- LD050LF1L01 datasheet
- LD050LF1L01 image
- LD050LF1L01 price
- LD050LF1L01 distributor

