LH154Q01-TH01

| Panel Model | LH154Q01-TH01 |
|---|---|
| Panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.54 inch, 240×240 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LH154Q01-TH01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ECB, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 27.72×27.72 mm |
| Outline | 30.72×33.17 mm |
| Surface | Without Polarizer |
| Contrast Ratio | 150:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Response Time | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 50/50/50/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | Suggest S6D04D2 |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG Display LH154Q01-TH01.
LG Display LH154Q01-TH01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LH154Q01-TH01 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LH154Q01-TH01 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LH154Q01-TH01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG Display LH154Q01-TH01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LH154Q01-TH01 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LH154Q01-TH01 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LH154Q01-TH01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LH154Q01-TH01"
- LG Display LH154Q01-TH01
- LH154Q01-TH01 datasheet
- LH154Q01-TH01 image
- LH154Q01-TH01 price
- LH154Q01-TH01 distributor

