LK0DZ1C0063

| Panel Model | LK0DZ1C0063 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LK0DZ1C0063 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.69×392.26 mm |
| Outline | 760×450 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 2000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 7 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 10 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LK0DZ1C0063.
SHARP LK0DZ1C0063 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK0DZ1C0063 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK0DZ1C0063 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK0DZ1C0063 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LK0DZ1C0063 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK0DZ1C0063 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK0DZ1C0063 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK0DZ1C0063 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LK0DZ1C0063"
- SHARP LK0DZ1C0063
- LK0DZ1C0063 datasheet
- LK0DZ1C0063 image
- LK0DZ1C0063 price
- LK0DZ1C0063 distributor

