LK0DZ1C0289

| Panel Model | LK0DZ1C0289 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,40 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LK0DZ1C0289 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 885.6×498.15 mm |
| Outline | 921.18×548.55 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 5000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| Response Time | 6 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 10-bit) , 51 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LK0DZ1C0289.
SHARP LK0DZ1C0289 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK0DZ1C0289 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK0DZ1C0289 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK0DZ1C0289 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LK0DZ1C0289 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK0DZ1C0289 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK0DZ1C0289 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK0DZ1C0289 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LK0DZ1C0289"
- SHARP LK0DZ1C0289
- LK0DZ1C0289 datasheet
- LK0DZ1C0289 image
- LK0DZ1C0289 price
- LK0DZ1C0289 distributor

