LK260T3HA04

| Panel Model | LK260T3HA04 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,26.0 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LK260T3HA04 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 575.769×323.712 mm |
| Outline | 598.3×382.7 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 4500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 47% |
| Response Time | 7 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LK260T3HA04.
SHARP LK260T3HA04 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK260T3HA04 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK260T3HA04 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK260T3HA04 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LK260T3HA04 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK260T3HA04 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK260T3HA04 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK260T3HA04 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LK260T3HA04"
- SHARP LK260T3HA04
- LK260T3HA04 datasheet
- LK260T3HA04 image
- LK260T3HA04 price
- LK260T3HA04 distributor

