LK460D3LZ50N

| Panel Model | LK460D3LZ50N |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,46 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LK460D3LZ50N Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 1018.35×572.544 mm |
| Outline | 1075.1×630.1 mm |
| Surface | Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 2000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (10-bit) |
| Response Time | 6/4 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 10-bit) , 45 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LK460D3LZ50N.
SHARP LK460D3LZ50N are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK460D3LZ50N pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK460D3LZ50N or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK460D3LZ50N distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LK460D3LZ50N are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK460D3LZ50N pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK460D3LZ50N or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK460D3LZ50N distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LK460D3LZ50N"
- SHARP LK460D3LZ50N
- LK460D3LZ50N datasheet
- LK460D3LZ50N image
- LK460D3LZ50N price
- LK460D3LZ50N distributor

