LK460D3LZ50X

| Panel Model | LK460D3LZ50X |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,46 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LK460D3LZ50X Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 1018.35×572.544 mm |
| Outline | 1075.1×630.1 mm |
| Surface | Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 2000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (10-bit) |
| Response Time | 6/4 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 10-bit) , 45 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LK460D3LZ50X.
SHARP LK460D3LZ50X are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK460D3LZ50X pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK460D3LZ50X or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK460D3LZ50X distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LK460D3LZ50X are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK460D3LZ50X pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK460D3LZ50X or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK460D3LZ50X distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LK460D3LZ50X"
- SHARP LK460D3LZ50X
- LK460D3LZ50X datasheet
- LK460D3LZ50X image
- LK460D3LZ50X price
- LK460D3LZ50X distributor

