LK800D3LA78

| Panel Model | LK800D3LA78 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,80 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LK800D3LA78 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 1771.2×996.3 mm |
| Outline | 1820.2×1045.3 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 5000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (10-bit) , CIE1931 74% |
| Response Time | 4 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 120Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LK800D3LA78.
SHARP LK800D3LA78 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK800D3LA78 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK800D3LA78 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK800D3LA78 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LK800D3LA78 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK800D3LA78 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK800D3LA78 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK800D3LA78 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LK800D3LA78"
- SHARP LK800D3LA78
- LK800D3LA78 datasheet
- LK800D3LA78 image
- LK800D3LA78 price
- LK800D3LA78 distributor

