LM12S471F

| Panel Model | LM12S471F |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | CSTN-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Panel Type | CSTN-LCD |
| LM12S471F Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 245.98×184.48 mm |
| Outline | 275×202.5 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 40:1 (Typ.) |
| Display Colors | Color |
| Response Time | 120/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 30/30/25/15 (Typ.)(CR>5) (L/R/U/D) |
| Frequency | 150Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (8-bit) , 41 pins |
| Input Voltage | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LM12S471F.
SHARP LM12S471F are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LM12S471F pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LM12S471F or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LM12S471F distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LM12S471F are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LM12S471F pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LM12S471F or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LM12S471F distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM12S471F"
- SHARP LM12S471F
- LM12S471F datasheet
- LM12S471F image
- LM12S471F price
- LM12S471F distributor

