LM150X08-TL03

| Panel Model | LM150X08-TL03 |
|---|---|
| Panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LM150X08-TL03 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 304.128×228.096 mm |
| Outline | 326.5×253.5×11.7 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 13%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 550:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.2M (6-bit + FRC) , CIE1931 60% |
| Response Time | 2/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 65/65/45/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG.Philips LCD LM150X08-TL03.
LG.Philips LCD LM150X08-TL03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG.Philips LCD LM150X08-TL03 pdf datasheet or detailed specifications of the LG.Philips LCD LM150X08-TL03 or other LG.Philips LCD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG.Philips LCD LM150X08-TL03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG.Philips LCD LM150X08-TL03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG.Philips LCD LM150X08-TL03 pdf datasheet or detailed specifications of the LG.Philips LCD LM150X08-TL03 or other LG.Philips LCD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG.Philips LCD LM150X08-TL03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM150X08-TL03"
- LG.Philips LCD LM150X08-TL03
- LM150X08-TL03 datasheet
- LM150X08-TL03 image
- LM150X08-TL03 price
- LM150X08-TL03 distributor

