LM151X05-B3

| Panel Model | LM151X05-B3 |
|---|---|
| Panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.1 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LM151X05-B3 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 307.2×230.4 mm |
| Outline | 352×263.5 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 13%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 300:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Response Time | 7/18 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 75/75/55/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | TTL (1 ch, 8-bit) , 41 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG.Philips LCD LM151X05-B3.
LG.Philips LCD LM151X05-B3 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG.Philips LCD LM151X05-B3 pdf datasheet or detailed specifications of the LG.Philips LCD LM151X05-B3 or other LG.Philips LCD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG.Philips LCD LM151X05-B3 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG.Philips LCD LM151X05-B3 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG.Philips LCD LM151X05-B3 pdf datasheet or detailed specifications of the LG.Philips LCD LM151X05-B3 or other LG.Philips LCD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG.Philips LCD LM151X05-B3 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM151X05-B3"
- LG.Philips LCD LM151X05-B3
- LM151X05-B3 datasheet
- LM151X05-B3 image
- LM151X05-B3 price
- LM151X05-B3 distributor

