LM151X2-C2TH

| Panel Model | LM151X2-C2TH |
|---|---|
| Panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.1 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LM151X2-C2TH Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 307.2×230.4 mm |
| Outline | 352.6×265 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 200:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 20/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 60/60/45/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | CMOS (1 ch, 6-bit) , 41 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG.Philips LCD LM151X2-C2TH.
LG.Philips LCD LM151X2-C2TH are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG.Philips LCD LM151X2-C2TH pdf datasheet or detailed specifications of the LG.Philips LCD LM151X2-C2TH or other LG.Philips LCD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG.Philips LCD LM151X2-C2TH distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG.Philips LCD LM151X2-C2TH are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG.Philips LCD LM151X2-C2TH pdf datasheet or detailed specifications of the LG.Philips LCD LM151X2-C2TH or other LG.Philips LCD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG.Philips LCD LM151X2-C2TH distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM151X2-C2TH"
- LG.Philips LCD LM151X2-C2TH
- LM151X2-C2TH datasheet
- LM151X2-C2TH image
- LM151X2-C2TH price
- LM151X2-C2TH distributor

