LM185WH2-T2BB
| Panel Model | LM185WH2-T2BB |
|---|---|
| Panel Brand | L&T |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,18.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LM185WH2-T2BB Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 409.8×230.4 mm |
| Outline | 430.4×254.6 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 600:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 68% |
| Response Time | 1.1/3.9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Without Driver |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of L&T LM185WH2-T2BB.
L&T LM185WH2-T2BB are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the L&T LM185WH2-T2BB pdf datasheet or detailed specifications of the L&T LM185WH2-T2BB or other L&T LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from L&T LM185WH2-T2BB distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
L&T LM185WH2-T2BB are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the L&T LM185WH2-T2BB pdf datasheet or detailed specifications of the L&T LM185WH2-T2BB or other L&T LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from L&T LM185WH2-T2BB distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM185WH2-T2BB"
- L&T LM185WH2-T2BB
- LM185WH2-T2BB datasheet
- LM185WH2-T2BB image
- LM185WH2-T2BB price
- LM185WH2-T2BB distributor
