LM32C04P

| Panel Model | LM32C04P |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | CSTN-LCD ,5.5 inch, 320×240 |
| Panel Type | CSTN-LCD |
| LM32C04P Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Normally Black |
| Active Area | 111.335×83.495 mm |
| Outline | 149.2×116.4 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 20 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | Color |
| Response Time | 150/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | |
| Lamp Type | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (8-bit) , 20 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LM32C04P.
SHARP LM32C04P are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LM32C04P pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LM32C04P or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LM32C04P distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LM32C04P are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LM32C04P pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LM32C04P or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LM32C04P distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM32C04P"
- SHARP LM32C04P
- LM32C04P datasheet
- LM32C04P image
- LM32C04P price
- LM32C04P distributor

