LM32K10

| Panel Model | LM32K10 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | FSTN-LCD ,4.7 inch, 320×240 |
| Panel Type | FSTN-LCD |
| LM32K10 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Black/White (Positive) |
| Active Area | 95.98×71.98 mm |
| Outline | 148×96 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 10 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 100/150 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (4-bit) , 12 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LM32K10.
SHARP LM32K10 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LM32K10 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LM32K10 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LM32K10 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LM32K10 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LM32K10 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LM32K10 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LM32K10 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM32K10"
- SHARP LM32K10
- LM32K10 datasheet
- LM32K10 image
- LM32K10 price
- LM32K10 distributor
