LM32P07

| Panel Model | LM32P07 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Panel Type | FSTN-LCD |
| LM32P07 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Black/White (Negative), Transmissive |
| Active Area | 115.17×86.37 mm |
| Outline | 170×110 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 18:1 (Typ.) |
| Display Colors | Monochrome (1-bit) |
| Response Time | 70/80 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 35/20/50/25 (Typ.)(CR≥4) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (4-bit) , 12 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LM32P07.
SHARP LM32P07 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LM32P07 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LM32P07 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LM32P07 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LM32P07 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LM32P07 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LM32P07 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LM32P07 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM32P07"
- SHARP LM32P07
- LM32P07 datasheet
- LM32P07 image
- LM32P07 price
- LM32P07 distributor

