LM6Q32

| Panel Model | LM6Q32 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | CSTN-LCD ,5.5 inch, 320×240 |
| Panel Type | CSTN-LCD |
| LM6Q32 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 111.335×83.495 mm |
| Outline | 145×114 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 30:1 (Typ.) |
| Display Colors | Color |
| Response Time | 80/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 35/35/15/25 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Frequency | 240Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (8-bit) , 20 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LM6Q32.
SHARP LM6Q32 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LM6Q32 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LM6Q32 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LM6Q32 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LM6Q32 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LM6Q32 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LM6Q32 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LM6Q32 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM6Q32"
- SHARP LM6Q32
- LM6Q32 datasheet
- LM6Q32 image
- LM6Q32 price
- LM6Q32 distributor

