LMS241GF06

| Panel Model | LMS241GF06 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LMS241GF06 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TMR |
| Active Area | 36.72×48.96 mm |
| Outline | 42.22×58.71 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Lamp Type | |
| Signal Interface | CPU |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG LMS241GF06.
SAMSUNG LMS241GF06 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LMS241GF06 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LMS241GF06 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LMS241GF06 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG LMS241GF06 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LMS241GF06 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LMS241GF06 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LMS241GF06 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LMS241GF06"
- SAMSUNG LMS241GF06
- LMS241GF06 datasheet
- LMS241GF06 image
- LMS241GF06 price
- LMS241GF06 distributor

