LMS320HF0X-001

| Panel Model | LMS320HF0X-001 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 240×432 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LMS320HF0X-001 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | mPVA, Normally Black, TMR |
| Active Area | 39.6×71.25 mm |
| Outline | 45.1×80.67×2.45 mm |
| Surface | Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 350 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | 65K/262K , CIE1931 60% |
| Response Time | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 70/70/70/70 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 70Hz |
| Lamp Type | 1S7P WLED Without Driver |
| Signal Interface | CPU , 40 pins |
| Input Voltage | 2.6/3.0V (Typ.)(VDDIO/VCI) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG LMS320HF0X-001.
SAMSUNG LMS320HF0X-001 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LMS320HF0X-001 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LMS320HF0X-001 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LMS320HF0X-001 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG LMS320HF0X-001 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LMS320HF0X-001 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LMS320HF0X-001 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LMS320HF0X-001 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LMS320HF0X-001"
- SAMSUNG LMS320HF0X-001
- LMS320HF0X-001 datasheet
- LMS320HF0X-001 image
- LMS320HF0X-001 price
- LMS320HF0X-001 distributor

