LMS500HF02
| Panel Model | LMS500HF02 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG SMD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×272 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LMS500HF02 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | VA, Normally Black, TMR |
| Active Area | 110.88×62.832 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 800 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 17/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG SMD LMS500HF02.
SAMSUNG SMD LMS500HF02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG SMD LMS500HF02 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG SMD LMS500HF02 or other SAMSUNG SMD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG SMD LMS500HF02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG SMD LMS500HF02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG SMD LMS500HF02 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG SMD LMS500HF02 or other SAMSUNG SMD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG SMD LMS500HF02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LMS500HF02"
- SAMSUNG SMD LMS500HF02
- LMS500HF02 datasheet
- LMS500HF02 image
- LMS500HF02 price
- LMS500HF02 distributor

