LP094WX1-SLB1

| Panel Model | LP094WX1-SLB1 |
|---|---|
| Panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.4 inch, 1280×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LP094WX1-SLB1 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 201.6×126 mm |
| Outline | 237.7×161.45×6.5 mm |
| Surface | Anti-Scatter |
| Contrast Ratio | 600:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 39 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG Display LP094WX1-SLB1.
LG Display LP094WX1-SLB1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LP094WX1-SLB1 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LP094WX1-SLB1 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LP094WX1-SLB1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG Display LP094WX1-SLB1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LP094WX1-SLB1 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LP094WX1-SLB1 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LP094WX1-SLB1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LP094WX1-SLB1"
- LG Display LP094WX1-SLB1
- LP094WX1-SLB1 datasheet
- LP094WX1-SLB1 image
- LP094WX1-SLB1 price
- LP094WX1-SLB1 distributor

