PW100XS4
| Panel Model | PW100XS4 |
|---|---|
| Panel Brand | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.0 inch, 640×468 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| PW100XS4 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 216×129.636 mm |
| Outline | 233×144.3×6.5 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | Full color |
| Response Time | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 50/50/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | TFT Specific Analog RGB , 32 pins |
| Input Voltage | 3.3/3.3/13.0/20.0/-8.0V (VCC/VDD1/VDD2/VGH/VEE) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PVI PW100XS4.
PVI PW100XS4 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PW100XS4 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PW100XS4 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PW100XS4 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PVI PW100XS4 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PW100XS4 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PW100XS4 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PW100XS4 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PW100XS4"
- PVI PW100XS4
- PW100XS4 datasheet
- PW100XS4 image
- PW100XS4 price
- PW100XS4 distributor

