LP097QX1-SPAV

| Panel Model | LP097QX1-SPAV |
|---|---|
| Panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.7 inch, 2048×1536 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LP097QX1-SPAV Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 196.608×147.456 mm |
| Outline | 208.88×167.12 mm |
| Surface | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H), Antireflection |
| Contrast Ratio | 600:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Without Driver |
| Signal Interface | eDP (4 Lanes) , 51 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG Display LP097QX1-SPAV.
LG Display LP097QX1-SPAV are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LP097QX1-SPAV pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LP097QX1-SPAV or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LP097QX1-SPAV distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG Display LP097QX1-SPAV are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LP097QX1-SPAV pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LP097QX1-SPAV or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LP097QX1-SPAV distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LP097QX1-SPAV"
- LG Display LP097QX1-SPAV
- LP097QX1-SPAV datasheet
- LP097QX1-SPAV image
- LP097QX1-SPAV price
- LP097QX1-SPAV distributor
