LP101WH4-SLAA

| Panel Model | LP101WH4-SLAA |
|---|---|
| Panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LP101WH4-SLAA Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 222.52×125.11 mm |
| Outline | 254.3×158×5.45 mm |
| Surface | Anti Fingerprint, Hard coating (8H) |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 39 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG Display LP101WH4-SLAA.
LG Display LP101WH4-SLAA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LP101WH4-SLAA pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LP101WH4-SLAA or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LP101WH4-SLAA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG Display LP101WH4-SLAA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LP101WH4-SLAA pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LP101WH4-SLAA or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LP101WH4-SLAA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LP101WH4-SLAA"
- LG Display LP101WH4-SLAA
- LP101WH4-SLAA datasheet
- LP101WH4-SLAA image
- LP101WH4-SLAA price
- LP101WH4-SLAA distributor
