TX48D80VM1CAA

| Panel Model | TX48D80VM1CAA |
|---|---|
| Panel Brand | HITACHI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,19.0 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TX48D80VM1CAA Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 385.536×289.152 mm |
| Outline | 410×324×17.5 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 200:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 30/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 65/65/45/60 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HITACHI TX48D80VM1CAA.
HITACHI TX48D80VM1CAA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TX48D80VM1CAA pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TX48D80VM1CAA or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TX48D80VM1CAA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HITACHI TX48D80VM1CAA are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI TX48D80VM1CAA pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI TX48D80VM1CAA or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI TX48D80VM1CAA distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TX48D80VM1CAA"
- HITACHI TX48D80VM1CAA
- TX48D80VM1CAA datasheet
- TX48D80VM1CAA image
- TX48D80VM1CAA price
- TX48D80VM1CAA distributor
