LP140WD2-TPD1

| Panel Model | LP140WD2-TPD1 |
|---|---|
| Panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1600×900 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LP140WD2-TPD1 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 309.12×173.88 mm |
| Shape Style | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED |
| Signal Interface | eDP (1 Lane) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG Display LP140WD2-TPD1.
LG Display LP140WD2-TPD1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LP140WD2-TPD1 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LP140WD2-TPD1 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LP140WD2-TPD1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG Display LP140WD2-TPD1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LP140WD2-TPD1 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LP140WD2-TPD1 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LP140WD2-TPD1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LP140WD2-TPD1"
- LG Display LP140WD2-TPD1
- LP140WD2-TPD1 datasheet
- LP140WD2-TPD1 image
- LP140WD2-TPD1 price
- LP140WD2-TPD1 distributor

