LP140WD2-TPD1

| Panel Modeli | LP140WD2-TPD1 |
|---|---|
| Panel Markası | LG Display |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1600×900 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| LP140WD2-TPD1 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktif Alan | 309.12×173.88 mm |
| Şekil Stili | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Yüzey | Antiglare |
| Kontrast Oranı | |
| Ekran Renkleri | 262K (6-bit) |
| Tepki Süresi | |
| Görüş açısı | |
| Sıklık | 60Hz |
| Lamba Tipi | WLED |
| Sinyal Arabirimi | eDP (1 Lane) |
LCDs-Screen.com LG Display LP140WD2-TPD1'in özel stoklama distribütörüdür.
LG Display LP140WD2-TPD1 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
LG Display LP140WD2-TPD1 pdf veri sayfası için ya da LG Display LP140WD2-TPD1 ya da diğer LG Display LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com LP140WD2-TPD1 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
LG Display LP140WD2-TPD1 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
LG Display LP140WD2-TPD1 pdf veri sayfası için ya da LG Display LP140WD2-TPD1 ya da diğer LG Display LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com LP140WD2-TPD1 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"LP140WD2-TPD1" için ilgili anahtar kelimeler
- LG Display LP140WD2-TPD1
- LP140WD2-TPD1 veri sayfası
- LP140WD2-TPD1 resmi
- LP140WD2-TPD1 fiyatı
- LP140WD2-TPD1 distribütörü

