LP141E04

| Panel Model | LP141E04 |
|---|---|
| Panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1400×1050 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LP141E04 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 285.6×214.2 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | CCFL |
| Signal Interface | LVDS |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG.Philips LCD LP141E04.
LG.Philips LCD LP141E04 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG.Philips LCD LP141E04 pdf datasheet or detailed specifications of the LG.Philips LCD LP141E04 or other LG.Philips LCD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG.Philips LCD LP141E04 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG.Philips LCD LP141E04 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG.Philips LCD LP141E04 pdf datasheet or detailed specifications of the LG.Philips LCD LP141E04 or other LG.Philips LCD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG.Philips LCD LP141E04 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LP141E04"
- LG.Philips LCD LP141E04
- LP141E04 datasheet
- LP141E04 image
- LP141E04 price
- LP141E04 distributor

