LP141E05

| Panel Model | LP141E05 |
|---|---|
| Panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1400×1050 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LP141E05 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Transmissive |
| Active Area | 285.6×214.2 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | CCFL |
| Signal Interface | LVDS |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG.Philips LCD LP141E05.
LG.Philips LCD LP141E05 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG.Philips LCD LP141E05 pdf datasheet or detailed specifications of the LG.Philips LCD LP141E05 or other LG.Philips LCD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG.Philips LCD LP141E05 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG.Philips LCD LP141E05 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG.Philips LCD LP141E05 pdf datasheet or detailed specifications of the LG.Philips LCD LP141E05 or other LG.Philips LCD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG.Philips LCD LP141E05 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LP141E05"
- LG.Philips LCD LP141E05
- LP141E05 datasheet
- LP141E05 image
- LP141E05 price
- LP141E05 distributor

