LQ024AC112
| Panel Model | LQ024AC112 |
|---|---|
| Panel Brand | No Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 480×234 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LQ024AC112 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 48×35.685 mm |
| Outline | 55.2×47.55 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 200:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 40/40/10/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 3S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Serial RGB (8-bit) + SPI, CCIR601/656 , 40 pins |
| Input Voltage | 3.3/5/15/-10V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of No Brand LQ024AC112.
No Brand LQ024AC112 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the No Brand LQ024AC112 pdf datasheet or detailed specifications of the No Brand LQ024AC112 or other No Brand LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from No Brand LQ024AC112 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
No Brand LQ024AC112 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the No Brand LQ024AC112 pdf datasheet or detailed specifications of the No Brand LQ024AC112 or other No Brand LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from No Brand LQ024AC112 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LQ024AC112"
- No Brand LQ024AC112
- LQ024AC112 datasheet
- LQ024AC112 image
- LQ024AC112 price
- LQ024AC112 distributor

