LQ042B5GR01A

| Panel Model | LQ042B5GR01A |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.2 inch, 320×150 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LQ042B5GR01A Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 96×45 mm |
| Outline | 114×60 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | Full color |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | TFT Specific Analog RGB |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LQ042B5GR01A.
SHARP LQ042B5GR01A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LQ042B5GR01A pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LQ042B5GR01A or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LQ042B5GR01A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LQ042B5GR01A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LQ042B5GR01A pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LQ042B5GR01A or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LQ042B5GR01A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LQ042B5GR01A"
- SHARP LQ042B5GR01A
- LQ042B5GR01A datasheet
- LQ042B5GR01A image
- LQ042B5GR01A price
- LQ042B5GR01A distributor

